Pánsky striptíz

Pánsky striptíz
Pánsky striptíz ponúka neobyčajný zážitok všetkým ženám. Nezáleží na tom, či máte partnera, alebo ste práve single, na polonahé a vypracované mužské telo sa určite rady pozriete. Bez pánskeho striptízu sa nezaobíde žiadna dámska jazda, ktorú táto show rozhodne rozbehne. Aby ste si mohli užiť striptíz, nemusíte chodiť do žiadneho baru, ale show môžete usporiadať aj u seba doma.
 
Pánsky striptíz od profesionálnej agentúry
U nás máte záruku vysokej kvality služieb. Keď si objednáte striptíz u nás, rozhodne nebudete ľutovať. Sme špecializovanou agentúrou a ponúkame aj ďalšie služby, napríklad dámsky striptíz, duo strip, lesbi strip atď. Naše služby môžete využiť na každej akcii. Pánsky striptíz je obľúbený predovšetkým v dámskej spoločnosti. Môžete si ho tak objednať na rozlúčku so slobodou, na narodeninovú oslavu, párty s kamarátkami, na dámsku jazdu a na ďalšie akcie podobného charakteru. Striptíz tiež v poslednej dobe býva súčasťou firemných večierkov alebo iných obdobných podujatí.
 
Strip show na mieru
U nás máte možnosť striptíz plne prispôsobiť na mieru svojim vlastným predstavám. Naskytne sa vám neobyčajný výjav na mužské telo. Striptér navyše bude oblečený v ľubovoľnom kostýme podľa vašich prianí. Naši muži pre vás môžu vystúpiť v kostýmoch vojaka, policajta, manažéra - záleží len na tom, čo pre vás bude vzrušujúce. Kostým tiež môžete vybrať podľa duchu celej akcie, pretože ak ju plánujete, určite máte predstavu, ako bude prebiehať.
 
Kontaktný pánsky striptíz poteší každú ženu
U nás sa špecializujeme na kontaktný pánsky striptíz. Chcete si siahnuť na vypracované mužské telo alebo by ste rada tanec na kolenách? S nami je všetko možné. Show ponúkame po celom Slovensku a za príplatok aj v okolí hlavného mesta. Neváhajte a objednajte si naše služby. Určite nebudete ľutovať.