Obsluha hore bez

Obsluha hore bez
Spestrite si svoju súkromnú akciu niečím neobvyklým. Využite našu profesionálnu službu "obsluha hore bez", ktorú pre vás zabezpečia naše špičkové striptérky. Taká obsluha môže byť zaujímavým spestrením nielen na vašej vlastnej párty, ale napríklad aj do krčmičky či reštaurácie, kde si iste nájde mnoho priaznivcov. Môžete ju tak využiť pri otvorení nového podniku alebo pravidelne pre niektoré večery.
 
Obsluha hore bez pre otvorenie vášho podniku
Pri tejto službe je rozhodne väčší dopyt po polonahých dievčatách. Môžete však samozrejme využiť aj obsluhu hore bez v mužskom podaní. Nielenže vám servírky donesú váš obľúbený drink alebo menu, ale tiež máte istotu pekného divadla, ktorým si skrátite voľnú chvíľu. Obsluha hore bez splní všetky vaše očakávania a môže sa zapáčiť nielen pánskemu osadenstvu, ale aj ženám. Okrem obsluhy hore bez je možné si objednať aj obsluhu len v spodnej bielizni, ktorá je vhodná aj na formálnejšie podujatia.
 
Priebeh podľa vašich požiadaviek
Máte špeciálne nároky na obsluhu? Potom ich našej profesionálnej agentúre neváhajte oznámiť. Všetko totiž zariadime tak, aby celá akcia prebehla presne podľa vašich predstáv. Obsluha hore bez má ľubovoľnú dĺžku trvania - môže byť napríklad aj na celý večer. Problémom ale nie je ani zabezpečenie profesionálnych servírok len na niekoľko hodín. Táto obsluha je vhodná nielen do barov a reštaurácií, ale aj na ďalšie podobné akcie. Obsluha hore bez totiž nutne nemusí roznášať občerstvenie a nápoje, ale napríklad len letáčiky či iné propagačné materiály.
 
Objednajte si naše služby
Ak sa rozhodnete využiť naše služby, odporúčame vám minimálne dve až tri dievčatá z našej agentúry. Jedna servírka totiž nebude mať taký veľký efekt na vašich hostí. Objednajte si naše profesionálne služby. Len u nás máte istotu špičkovej kvality za dobrú cenu.