Dámsky striptíz

Dámsky striptíz
Snáď všetci muži milujú neobvyklý zážitok, akým je dámsky striptíz. Organizujete rozlúčku so slobodou alebo organizujete pánsku jazdu? Potom by na nej v žiadnom prípade nemal taký striptíz chýbať. Naša agentúra sa naň špecializuje a pripravíme ho pre vás tak, aby bol nezabudnuteľný. Striptíz od nás sa hodí pre celý rad príležitostí.
 
Dámsky striptíz od profesionálnej agentúry
Len u nás máte možnosť objednať si profesionálny dámsky striptíz, ktorý nenechá žiadneho muža chladným. Keďže sa jedná o naozaj šteklivé divadlo, veríme, že si ho nikto, komu sa naskytne príležitosť, nenechá ujsť. Naše striptérky sú veľmi profesionálne, a ak sa domnievate, že už ste videli všetko, tak vás rozhodne vyvedú z omylu.
 
Pripravte si súkromnú party
Dámsky striptíz je skvelou šou nielen pre mužov, ale aj pre niektoré ženy. Je totiž veľmi vzrušujúce. Kde inde máte možnosť sa pozrieť na polonahé ženské telo, bez toho aby vám to vaša partnerka vyčítala? Dámsky striptíz si u nás môžete objednať pre seba, pre svojich priateľov alebo kolegov v práci. Striptíz nesmie chýbať na žiadnej rozlúčke so slobodou, na súkromnej ​​párty alebo na narodeninovej oslave. Používa sa tiež pre spestrenie, napríklad na ples alebo na firemnú akciu. Vždy záleží na tom, v akom duchu sa celá akcia nesie. Podľa toho sa rozhodnite, či sa vám oplatí si striptíz objednať.
 
Strip show podľa vašich predstáv
Naše dievčatá vám predvedú neobyčajný zážitok v sexi kostýmoch policajtky, gangsterky, zdravotné sestričky, vojačky alebo napríklad mačky. Na vaše želanie sa strip show plne prispôsobí vašim špecifickým požiadavkam. Spestria každú akciu a objednať si ju u nás môžete cez formulár priamo na webových stránkach. Dámsky striptíz ponúkame po celom Slovensku, za príplatok sme schopní celú akciu zabezpečiť aj mimo hlavného mesta.